CHEMIA PROFESJONALNA

8 lutego 2017

LISTA PRODUKTÓW

 

chemia1

 • Cleaner
 • Universal cleaner
 • Multicleaner
 • Truck wash
 • Train wash acid
 • Train wash glim
 • Graffiti remover
 • ALU cleaner
 • ALU & Stainless cleaner
 • Degreaser R
 • Degreaser S 160
 • Latex remover
 • Cemenet remover

 

NEUTRAL CLEANING CLEANER

To kompleksowy środek najwyższej jakości do czyszczenia różnych powierzchni, idealny do różnych rodzajów podłóg min. epoksydowch, płytki, kamień. Do stosowania w budynkach przemysłowych.

Silnie odtłuszcza, doskonale czyści zabrudzone powierzchnie, bardzo skoncentrowany, wysoce wydajne, pojemności 10, 25, 210, 1000 [L].

UNIVERSAL CLEANER

Idealny produkt do czyszczenia szkła, aluminium, polerowanych powierzchni, stali nierdzewnej.

Zawiera alkohol, dzięki czemu nie pozostawia smug. Jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych.

Do mycia szyb, okien i luster. Usuwa wszelkie ślady owadów i osadów nikotynowych. Produkt do ogólnego użytku.

MULTICLEANER

Środek odtłuszczający do uniwersalnego zastosowania, biodegradowalny. Nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni. W połączeniu z TRUCK WASH 50:50 jest idealny do mycia tapicerki samochodowej, sufitów podwieszanych, dywanów.

TRUCK WASH

Skondensowany i wysokowydajny produkt do czyszczenia samochodów firmowych. Usuwa trudny do usunięcia brud i osady atmosferyczne oraz drogowego z cystern i zabudów, plandek, cystern i pojazdów.

chemia2

PREPARATIONS FOR CLEANING MEANS OF TRANSPORT

TRAIN WASH ACID

Środek do czyszczenia powierzchni zewnętrznych wagonów kolejowych kwasowych. Środek bezpieczny dla takich powłok jak powłoki farb, uszczelek oraz gumowych powierzchni.

TRAIN WASH GLIM

Środek do czyszczenia wnętrza wagonów. Usuwa większość zanieczyszczeń.

GRAFFITI REMOVER

Produkt do usuwania graffiti z powierzchni zarówno metalowych jak i elewacji budynków.

Środek skoncentrowany, bardzo szybkie działanie.

PREPARATIONS FOR ALUMINIUM AND STEEL

ALU CLEANER

Preparat jest powszechnie stosowany do czyszczenia i aktywacji powierzchni aluminium, które podlegają obróbce wstępnej przed gruntowaniem i powlekaniem.

Z bardzo dobrym wynikiem może być stosowany do usuwania ciężkich zanieczyszczeń atmosferycznych i zanieczyszczeń, które mogą mieć miejsce na przykład w transporcie kolejowym – pył z okładzin hamulcowych i linii trakcyjnych.

ALU & STAINLESS CLEANER

Produkt do czyszczenia aluminium i stali z osadów brudu, korzystanie z natrysku i w zanurzeniu.

chemia3

PREPARATIONS FOR DEGREASING AND CLEANING

DEGREASER R

Wszechstronne zimne zmywacze przeznaczona do usuwania oleju, tłuszczu, oleju, smoły i smaru. Produkt idealny do czyszczenia silników, części mechanicznych, pojemników do zbierania oleju i innych substancji tłuszczowych. Produkt ma dużą zdolność do rozpuszczenia. Bardzo łatwo usuwalne przez płukanie. Idealny do stosowania w kąpieli, wykazują negatywnego działania na metal i farby poliuretanowe. Idealny do stosowania na mokrych nawierzchniach.

DEGREASER S160

Wszechstronny zmywacz na zimno. Zastosowania m.in. wózki widłowe, maszyny budowlane, przeznaczony do usuwania oleju napędowego z kostki brukowej.

PREPARATION FOR DISPOSAL OF RUBBER

LATEX REMOVER

Środki do usuwania gumy z różnych rodzajów powierzchni. Może być stosowany w miejscach publicznych m.in. transport publiczny, kolej miejska.

PREPARATION FOR DISPOSAL OF CEMENT AND CONCRETE

CEMENT REMOVER

Środek stosowany w celu usunięcia resztek cementu i betonu z powierzchni metalowych. Nie może on być stosowany na cynk, aluminium, blachy ocynkowane, stal nierdzewną.

chemia4